Saç ekim merkezi

Ciddi derecede saç dökülmesi yaşıyorsanız eğer ilk olarak bir dermatoloğa giderek dökülmenin nedenlerini öğrenmelisiniz. Erkeklerde ve kadınlarda meydana gelen saç dökülmeleri bazen kalıtsal sebeplerden olabileceği gibi başka nedenlerden de kaynaklanabilmektedir. Buna göre saç ekim merkezi yapıp yapmayacağınıza hangi yöntemin uygulanması gerektiğine doktorunuzla karar vermelisiniz.

saç ekim merkezi yaptırmaya karar vermişseniz öncelikle bu alanda doğru saç ekim merkezi ve doğru ekim uzmanını bulmanız gereklidir. Saç ekme işlemi yanlış yapıldığı zaman tekrar telafisi olmayan bir iş olduğundan dolayı mutlaka doğru merkezde deneyimli ekipler tarafınca yapılması gerekir. Ekim işlemi ne kadar ciddi bir ameliyat gibi ağır olmasa da sonuçta cerrahi bir işlemdir. Ve sağlık koşullarına uygun hijyenik bir ortamda yapılması gerekir. Saç ekim merkezi olması gereken ortamı yaratarak hijyeni de sağlamalıdır. Bu konuda kesin bir karara varılmışsa öncelik bu işlemi hangi ekim merkezinde yaptıracağınıza karar vermelisiniz. Saç ekim merkezi konusunda dikkat edilecek bazı belli hususlar söz konusudur. Deneyimli uzmanlar tarafından bu işlem ameliyathane ortamında yapılmalıdır. İşlemi gören kişinin kesinlikle mikrop kapmaması gereklidir. Çünkü saç ekme sırasında kişinin mikrop kapma olasılığı çok yüksektir.

Uzmanlarının saç ekim merkezi

Saç ekim merkezi uzmanlarının bu alanda deneyimli uzman estetik ve plastik cerrah olması ve bunun yanı sıra estetik bir görüşe sahip olması önemlidir. Her geçen gün sayıları artan saç ekim merkezi, bu konuda sorun yaşayan kişilere doğal saç ekimi ile memnuniyetlerini artırmaktadır. Bu alanda ortay çıkan teknolojik yenilikler ve uygulama yöntemleri artık daha kaliteli daha doğal saç ekimlerinin yapılmasına imkân sağlamaktadır. Ekim yapılacak kişilerin bu işlem için uygun olup olmadığını anlamak için bazı kriterlere bakılmaktadır. Bu kriterler saçın yapısı, yaş, nakil yapılacak bölgedeki saçın yoğunluğu ve genel sağlık durumu şeklindedir. Bu kriterlerin uygun olması halinde kişiye saç ekimi yapılmaktadır. Alanında deneyimli ve uzman ekibimizin yarattığı başarılı sonuçları görmek için Selant Hair saç ekim merkezimizi ziyaret edin Selant Hair Saç Ekim Merkezi olarak hedefimiz bir diğer saç ekim merkezleri arasında bir numara saç ekim merkezi olmak ve daima bir adım önde olarak güzel işlere imza atmak. Saç ekim merkezi yaptırmak isteyen herkesin memnuniyetini sağlamak öncelikli amacımız arasında yer almaktadır. Saç ekim merkezi.

Uzm. Dr.

Cevat YEGANİ

Telefon

+90 535 660 77 88

WhatsApp

+90 530 341 25 25

E-posta

info@selanthair.com
Hemen Ara!