SAÇ ÇİZGİSİ NASIL OLMALIDIR ?

Belirsiz Saç Çizgisi Tedavimizi Tanıyın

Selant Hair’in saç çizgisi yöntemi ; Doğal Saç Çizgisine, Maksimum Sıklığa, Stratejik Yerleştirmeye ve Şakak Açısı Bitişine odaklanır.
Bu kombinasyon, her hasta için saç ekiminin fark edilemez olmasını sağlar.
Selant Hair ’de bizim felsefemiz, saç ekimi kimse tarafından, ister yabancılar olsun ister en yakın akrabalar, fark edilemez olmalıdır. Selant Hair   FUE saç ekimi yöntemi her hasta için bunun gerçekleşmesine odaklanır.

1- Doğal Saç Çizgileri

 

Selant Hair , saç ekimi işlemi, saç çizgisi tasarımına eşsiz bir yaklaşım önerir. Herkesin yüzü farklıdır, iki insanın saç çizgileri eşit değildir. Sadece yeni bir saç çizgisi tasarlamak değil, o kişinin özelliklerine göre tüm cehresini tasarlamak önemlidir. Hastanın yaşı, etnik kökeni de saç çizgisini yerleştirme de dikkate alınır.

2- Maksimum Sıklık

belirsiz-sac-cizgisi-2[1]

Greftler santimetre karede 100 – 200 adettirler. Alvi Armani’nin ileri teknoloji saç ekim işlemleri bu doğal sıklığı kopyalayarak santimetre kareye 80-120 greft ekilmesini sağlar. Daha az sıklıkla, santimetre kareye 20-30 greftle gerçekleştirilen saç ekimlerinde, saç boşluklu olur ve daha fazla işlem yaptırması gereken üzgün hastalar ortaya çıkar.
Selant Hair Trans doktorları tarafından gerçekleştirilen sık saç ekim işlemleri, dünya çapından hastalar tarafından talep edilen büyük bir teknolojik gelişmedir.

3- Stratejik Yerleştirme

 

Selant Hair, her bir saç kökünün mükemmel bir biçimde yerleştirildiği, doğal akışı olan bir saç grubu oluşmasını sağlamaktan gurur duyar. Doğanın düzensiz büyüme biçimini taklit etmek için her bir greftin farklı açılarda yerleştirilmesi çok önemlidir. Saç ekimi konusunda eğitimli personel ve teknikerler ile Handan Acıkök, en son teknolojiyi kullanarak, her bir saç kökünü özenle eker. Mükemmelliği hedeflerken, fark edilemeyecek saç ekimleri yapmak, saç ekimi alanında yeni bir çığır açmaktadır.

4- Şakak Açısı Bitişi

belirsiz-sac-cizgisi-4[1]

Şakak açısı bitişi, saç ekim endüstrisinde oldukça zor bir alandır. Yalnızca saç ekimi konusunda eğitimli doktorlar bunu uygulamalıdır. Buradaki en önemli nokta, her bir saçı, saç çizgisiyle birleştirerek doğru açıda yerleştirmektir. Saçların her biri, hafif öne ve yana doğru bir açıya sahiptir. Böylece fark edilemeyecek ve doğal akışında saçlar oluşturmak mümkündür. Selant Hair, doğal şakak açısı bitişini, genç ve otantik bir görünüşle tamamlamak için sanatsal yöntemler kullanır.

[/vc_column][/vc_row]

Uzm. Dr.

Cevat YEGANİ

Telefon

+90 535 660 77 88

WhatsApp

+90 530 341 25 25

E-posta

info@selanthair.com
Hemen Ara!